logo
kontakt@przypinki.pl   tel. 61 825 95 80   kom. 601 757 156
Koszyk jest pusty

lub np. wz1234

Blog

Przypinki magnetyczne na odzież lub lodówkę Czarek Bera, 2021-07-30

Przypinki magnetyczne na odzież lub lodówkę

Prezentujemy specjalne przypinki, które nie są przypinane na agrafce, tylko mocowane magnetycznie do odzieży lub do lodówki, czy też innego elementu metalowego (drzwi, kaloryfer). Częstymi odbiorcami przypinek magnetycznych są klienci, którym zależy na ochronie odzieży przed przekłuwaniem agrafką. Nasze przypinki magnetyczne trzymają się bardzo mocno dzięki zastosowaniu aż dwóch silnych magnesów neodymowych. Jeden z nich jest ukryty wewnątrz przypinki, a drugi znajduje się w specjalnej podkładce umieszczanej pod odzieżą.
Czytaj dalej...

Personalizacja przypinki, dyplomy, medale Czarek Bera, 2021-05-23

Personalizacja przypinek

Jedną z częściej zamawianych dodatkowych usług przy zamówieniach na przypinki, dyplomy, medale i inne pamiątki jest personalizacja. Pod tym pojęciem rozumiemy wykonanie dodatkowych indywidualnych napisów na każdym egzemplarzu. Takim nadrukiem może być imię lub imię z nazwiskiem. Może to być również pseudonim, ksywka, nick lub zwyczajny numer np. numer startowy na zawodach. Personalizacją może być także funkcja, najczęściej związana z pracą np. kierownik, kasjer, konsultant itp. lub zadaniami powierzonymi podczas jakiejś imprezy. Na wesele możemy zamówić personalizację dla rodziców, świadków, starostów, podczaszych. Na szkolnym spotkaniu po latach warto pomyśleć o nazwisku panieńskim koleżanek, bo część z nich po wyjściu za mąż nazywa sie teraz zupełnie inaczej niż zapamiętali to pozostali dawni uczniowie z klasy. Na międzynarodowej imprezie można oznaczyć kraj pochodzenia gości.
Czytaj dalej...

Przypinki, medale, dyplomy - absolwent zakończenie roku Czarek Bera, 2021-04-30

Zakończenie roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego to dla wielu czas spędzony na najwyższych obrotach. Nauczyciele uwijają się jak mrówki, żeby zdążyć sprawdzić naszą wiedzę. Często wyciągają pomocną dłoń do najsłabszych uczniów, dając im szansę na poprawę oceny nawet w ostatniej chwili, a najlepszych motywują do jeszcze większego wysiłku na ostatniej prostej przed wystawieniem ocen. Zapach mety udziela się wszystkim, bo zza niego wyłoni się za chwilę perspektywa zasłużonego wypoczynku i długo wyczekiwanych wakacji.
Czytaj dalej...

Przypinki, medale, dyplomy - absolwent zakończenie roku Czarek Bera, 2021-03-29

Przypinki maturalne sprzyjają szczęściu

Słowo Matura pochodzi z łaciny i już w starożytności oznaczało dojrzałość. Na ziemiach polskich pierwsza matura miała miejsce w 1812 roku na terenie ówczesnych Prus. Po odzyskaniu przez Polskę niepodległości pierwsze egzaminy maturalne zaczęły się pojawiać już w latach dwudziestych.
Czytaj dalej...

Czarek Bera, 2020-12-13

Jakie czasy, takie przypinki

Z różnymi formami przypinek wszyscy spotykamy się już od dziecka. W latach siedemdziesiątych występowało kilka typowych rodzajów przypinek. Począwszy od popularnych odznak harcerskich takich jak krzyż (solidnie mocowany na śrubę z nakrętką), czy zuchowy orzełek, poprzez znaczki bite z metalu metodą menniczą mocowane na szpilce, śrubie lub agrafce, a obecnie z zapięciem tzw. motylkowym. Kolejne przykłady to plastikowe kształty, często okrągłe, z nadrukiem sitodrukowym jedno- lub kilkukolorowym. Pamiętam, kiedy nastolatkowie obwieszali się przypinkami z logotypami zespołów Perfect, Lombard, Maanam czy TSA. Kiedy ktoś chciał się obnosić z miłością do jakiejś niszowej kapeli albo sam w jakiejś grał, wystarczyło zdobyć jakiś znaczek z sitodrukowym nadrukiem, następnie zetrzeć nadruk i w to miejsce nanieść inną grafikę np. metodą kalkomanii. Pamiętajmy, że wciąż mówimy o czasach, kiedy o komputerach myślało się wyłącznie w kategoriach science fiction, a i o biurowych drukarkach - nawet czarno-białych – jeszcze się nikomu nie śniło.
Czytaj dalej...

Czarek Bera, 2020-12-06

Przyjrzyjmy się słowu przypinki

Chęć ozdabiania swojego ciała i odzieży towarzyszy ludzkości od zarania. Przeróżne formy dekorowania się znane są między innymi z archeologicznych wykopalisk, historycznych rysunków, rzeźb, zapisów kronikarskich czy literatury. Potrzeba odznaczania się znana jest w każdej kulturze i pod każdą szerokością geograficzną. Noszone przez ludzi ozdoby miewały dawniej i nadal mają różne cele. Najczęściej chyba dekorujemy swoje twarze, ciała i ubrania z potrzeby podobania się płci przeciwnej. Ale również ze znaków, które przywdziewamy wynikać może przynależność do danej grupy lub pełniona funkcja w tej grupie. Możemy też zaakcentować chęć wyłamania się z grupy, wyrażając swój bunt. W jeszcze innych przypadkach mamy do czynienia z czystą potrzebą wyróżnienia się i zaznaczenia własnej indywidualności.
Czytaj dalej...

Czarek Bera, 2020-11-25

To już 22 lata

Pierwszą maszynkę do przypinek kupiliśmy jesienią 1998 roku. To była bardzo porządna angielska prasa. Urządzenie ciężkie, ale solidne. Maszyna wraz z wykrojnikiem i zestawem 500 sztuk komponentów do przypinek kosztowała równowartość około dwóch przeciętnych wynagrodzeń. Przez pierwszych kilka lat mieliśmy w ofercie wyłącznie rozmiar 55mm. Praktycznie był to wówczas na polskim rynku jedyny popularny typ buttonów. Zdarzały się jeszcze przypinki 25mm, ale te były zamawiane na ogół w bardzo małych ilościach.
Czytaj dalej...

Ostatnio dodane

przypinka Szkoła Podstawowa w Manasterzuprzypinka Matura Nie bądź dzięciołemprzypinka Klasa 3Cprzypinka Koniec 4 klasyprzypinka Klasa 2Cprzypinka Klasa 1Cprzypinka Klasa 3Bprzypinka Klasa 2Bprzypinka Klasa 1Bprzypinka Klasa 3Aprzypinka Klasa 2Aprzypinka Klasa 1Aprzypinka 50 lat po maturze Technikum Chemiczne Inowrocławprzypinka Absolwent SP 128 w Warszawieprzypinka 35 lat KWK Staszicprzypinka Niedźwiedź Wojtekprzypinka Szlakami z Markiem przez Błędne Skałyprzypinka Miasteczko Rowerowe Książenice 2024przypinka Koło Gospodyń Wiejskich w Nienadówcedyplom Dyplom za wzorową postawę Baby English