logo
kontakt@przypinki.pl   tel. 61 825 95 80   kom. 601 757 156
Koszyk jest pusty

lub np. wz1234

Przypinki, medale, dyplomy - absolwent zakończenie roku Czarek Bera, 2021-04-30

Zakończenie roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego to dla wielu czas spędzony na najwyższych obrotach. Nauczyciele uwijają się jak mrówki, żeby zdążyć sprawdzić naszą wiedzę. Często wyciągają pomocną dłoń do najsłabszych uczniów, dając im szansę na poprawę oceny nawet w ostatniej chwili, a najlepszych motywują do jeszcze większego wysiłku na ostatniej prostej przed wystawieniem ocen. Zapach mety udziela się wszystkim, bo zza niego wyłoni się za chwilę perspektywa zasłużonego wypoczynku i długo wyczekiwanych wakacji.

Czas upominków dla absolwentów

Ale zanim nastanie letnia kanikuła, trzeba jeszcze godnie się pożegnać. Czasami będzie to ostatnie spotkanie. Kiedy kończymy szkołę (czy wcześniej przedszkole) wiemy, że w tym gronie już się nie będziemy widywać. Podobnie jest, kiedy kończy się nauka jakiegoś przedmiotu. Warto wówczas pomyśleć o uhonorowaniu najlepszych oraz o pamiątkach dla całej grupy. Często niedrogi drobny upominek przetrwa przez długie lata i będzie absolwentom przypominał o chwilach spędzonych w szkolnej grupie. O tych najlepszych, pełnych sukcesów i atmosfery przyjaźni oraz o tych trudnych, wymagających wysiłku. W życiu każdego dorosłego człowieka wspomnienia z różnych szkół zajmują bardzo ważne miejsce. Dlatego warto zadbać o indywidualne gadżety, z wizerunkiem szkoły, nazwą klasy i koniecznie z datą.

Dyplomy, medale i przypinki

Dyplom to tradycyjna forma doceniania liderów i prymusów oraz wyróżniania dobrych uczniów. Można go potem oprawić i zawiesić w widocznym miejscu w domu. Na dyplomie po latach absolwent z dumą odczyta swoje nazwisko i przypomni sobie, że był najszybszym biegaczem, najskuteczniejszym bramkarzem, zawołanym recytatorem czy mistrzem tabliczki mnożenia. Nieraz po latach łezka zakręci się w oku. Medal to również efektowny sposób na uhonorowanie prawdziwych mistrzów. Udekorowany uczeń z dumą będzie paradował po szkole, a po południu zaimponuje rodzicom, którzy z ożywieniem i pasją wysłuchają jego opowieści, jak to wyczytane było jego nazwisko i przy oklaskach koleżanek i kolegów udekorowano jego młodą pierś.

Nie tylko dla uczniów

Zakończenie roku szkolnego to również moment, w którym należy pamiętać o zasługach wychowawców, nauczycieli, a nawet dyrektorów. W codziennym kontakcie uczniowie mają okazję zobaczyć tylko drobną część ich zaangażowania i poświęcenia. Jednak nauczyciel to bardzo szczególny zawód. Nie dość, że przez długie godziny poprawia w domu prace uczniów, często nawet do późnej nocy, to jeszcze wiele materiałów do kolejnych lekcji, testów i sprawdzianów również musi przygotować kosztem swojego wypoczynku i życia rodzinnego. Nie wspominając o telefonach i sms-ach od uczniów i ich rodziców odbieranych nawet na spacerze, w wannie czy w łóżku. Specjalnie z myślą o nich przygotowaliśmy również serię projektów – nieraz bardzo zabawnych. Sprawdźcie.

Ostatnio dodane

przypinka Mistrz matematykiprzypinka Mistrz Ortografii w koronieprzypinka Murem za mundurem policja straz graniczna wojskoprzypinka Murem za polskim mundurem Moroprzypinka Ruphert i Rico Klauni na reniferzeprzypinka Ruphert i Rico Klauni Mikolaj na foteluprzypinka Akcja Murem za polskim munduremprzypinka Murem za polskim munduremmedale Mikolajki na sportowo Pilka noznamedale Mikolajkowe rywalizacjeprzypinka Powstanie Wielkopolskie Paderewskiprzypinka Powstanie Wielkopolskie Proporzec z dataprzypinka Orzel Wielkopolski z czerwona gotycka tarczaprzypinka Orzel Wielkopolski na czerwonym poluprzypinka Powstanie Wielkopolskie Pomnik Powstancowprzypinka Orzel Powstania Wielkopolskiego Na Czerwonym Poluprzypinka Orzel Powstanie Wielkopolskieprzypinka Rozeta Narodowy Dzien Zwycieskiego Powstania Wielkopolskiegoprzypinka III etap Malego Szlaku Beskidzkiegoprzypinka Nawiedzenie obrazu w parafii sw. Trojcy w Poznaniu