logo
kontakt@przypinki.pl   tel. 61 825 95 80   kom. 601 757 156
Koszyk jest pusty

lub np. wz1234

Reklamacje i zwroty

Reklamacja

  1. Zamawiający może składać reklamację dotyczącą wyrobu.
  2. Reklamację można składać pocztą tradycyjną lub elektroniczną na adres Agencji Reklamowej SPOKO. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej:
    • imię, nazwisko, adres, adres e-mail Zamawiającego
    • datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji
    • przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Zamawiającego
    • dowód zakupu wyrobu
    • wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację
  3. Reklamacja nie zostanie uznana jeśli wskazane przez Zamawiającego dane nie będą wystarczające do rozpatrzenia reklamacji, w tym ustalenia Zamówienia, którego reklamacja dotyczy lub danych umożliwiających kontakt z Zamawiającym.
  4. Reklamacja powinna zostać rozpatrzona w terminie 14 dni od dnia otrzymania przez Agencję Reklamową SPOKO poprawnie złożonej reklamacji.
  5. O rozstrzygnięciu reklamacji Zamawiający zostanie poinformowany pocztą elektroniczną lub tradycyjną.
  6. Reklamacji nie podlegają:
    • uszkodzenia mechaniczne (podarcia, obtarcia, obicia itd.) powstałe z przyczyn innych niż wada tkwiąca w wyrobie
    • uszkodzenia lub odbarwienia wynikłe z niewłaściwego użytkowania i konserwacji wyrobu
    • uszkodzenia wynikłe z normalnego zużywania się wyrobu
    • uszkodzenie wynikłe z powodu używania wyrobu niezgodnie z jego przeznaczeniem

Zwroty - Prawo odstąpienia od umowy

  1. Konsument ma prawo, bez podania jakiejkolwiek przyczyny, odstąpić od umowy w ciągu 14 dni od dnia w którym konsument wszedł w fizyczne posiadanie towaru lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez konsumenta weszła w fizyczne posiadanie towaru.
  2. Odstąpienie od umowy dla swojej ważności wymaga złożenia przez klienta pisemnego oświadczenia o odstąpieniu od umowy, wysłanego wraz z towarem i dowodem zakupu na adres:
    Agencja Reklamowa SPOKO
    ul. Migdałowa 12
    61-612 Poznań
    Dla zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy przed jego upływem.
  3. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w wypadkach świadczeń o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą. Oznacza to, że Sprzedawca nie ma obowiązku przyjęcia zwrotu towaru wykonanego na zamówienie klienta lub na życzenie klienta zmodyfikowanego.
  4. Witryna Przypinki.pl nie prowadzi sprzedaży gotowych towarów. Wszystkie wyroby oferowane przez Witrynę są wykonane dla konkretnego Nabywcy, zgodnie ze złożonym przez niego zamówieniem.

Ostatnio dodane

przypinka Mistrz matematykiprzypinka Mistrz Ortografii w koronieprzypinka Murem za mundurem policja straz graniczna wojskoprzypinka Murem za polskim mundurem Moroprzypinka Ruphert i Rico Klauni na reniferzeprzypinka Ruphert i Rico Klauni Mikolaj na foteluprzypinka Akcja Murem za polskim munduremprzypinka Murem za polskim munduremmedale Mikolajki na sportowo Pilka noznamedale Mikolajkowe rywalizacjeprzypinka Powstanie Wielkopolskie Paderewskiprzypinka Powstanie Wielkopolskie Proporzec z dataprzypinka Orzel Wielkopolski z czerwona gotycka tarczaprzypinka Orzel Wielkopolski na czerwonym poluprzypinka Powstanie Wielkopolskie Pomnik Powstancowprzypinka Orzel Powstania Wielkopolskiego Na Czerwonym Poluprzypinka Orzel Powstanie Wielkopolskieprzypinka Rozeta Narodowy Dzien Zwycieskiego Powstania Wielkopolskiegoprzypinka III etap Malego Szlaku Beskidzkiegoprzypinka Nawiedzenie obrazu w parafii sw. Trojcy w Poznaniu