logo
kontakt@przypinki.pl   tel. 61 825 95 80   kom. 601 757 156
Koszyk jest pusty

lub np. wz1234

Pins różowa wstążka to odznaka dla ludzi, organizacji, instytucji i firm, które zajmują się lub wspierają walkę z rakiem piersi. Nowotwór piersi to najczęstszy z nowotworów występujących u kobiet. Wcześnie wykryty jest chorobą praktycznie rokującą na całkowite wyleczenie, dlatego w przypadku tej choroby tak ważna jest diagnostyka.

Różowa wstążka 14x20mm

Pins metalowy wz3175

pins promo Rozowa wstazka 14x20mm

Cena z VAT za sztukę: 6,54 zł

Oszczędzasz 

Polecamy podobne wzory:

pins promo Biala wstazka 14x20mmpins promo Czarna wstazka 14x20mmpins promo Zielona wstazka 14x20mm

Pokaż kategorię: PROMO PINSY
Cennik gotowych pinsów
Nakład* Cena za 1 szt.
Więcej / mniej cen - kliknij

Nakład* to liczba identycznych produktów.

System rabatowy dla agencji reklamowych.

Pins - znaczek bity z mosiądzu, barwiony specjalnymi trwałymi lakierami.

Z tyłu - zapięcie na tzw. motylek (butterfly). Zapięcie ma karbowaną igłę, co zapobiega wypinaniu się motylka. Ma także dodatkowy zaczepik, który przeciwdziała obracaniu się przypiętego pinsa.

Zapięcie pins typ butterfly - motylek

Każda sztuka zapakowana w woreczek strunowy.

Ostatnio dodane

przypinka Podziekowanie od nauczyciela na koniec trzeciej klasyprzypinka Bal Osmych Klas z biala korona czerwonaprzypinka Bal Osmoklasisty z tanczacymi i motywem roslinnym ciemnaprzypinka Bal Osmoklasisty keep calm czarnaprzypinka Bal Osmych Klas roboty drogoweprzypinka Bal Osmych Klas slodka para czerwienprzypinka Bal Osmoklasisty para z panem Kleksem, gilem i rozamiprzypinka Bal Osmoklasisty pingwiny i gitaraprzypinka Bal Osmoklasisty w delikatnych kwiatachprzypinka Bal Osmoklasisty z tanczacymi wsrod baniekprzypinka Bal Osmoklasisty bordowa para z bankami mydlanymiprzypinka Bal Osmych Klas slodka para cytrynowaprzypinka Bal Osmoklasisty z droga w remoncieprzypinka Bal Osmoklasisty z Kochanowskimprzypinka Bal Osmych Klas slodka para niebieskiprzypinka Bal Osmych Klas slodka para zielenprzypinka Bal Osmoklasisty z kula disco i sluchawkamiprzypinka Bal Osmoklasisty wystrzelone gwiazdyprzypinka Bal Osmoklasisty z murem z cegielprzypinka Bal Osmych Klas koniczynka dziewczyna