logo
kontakt@przypinki.pl   tel. 61 825 95 80   kom. 601 757 156
Koszyk jest pusty

lub np. wz1234

przycisk home » Różne » Piktogramy
1

Piktogramy

Kategoria Piktogramy to zbiór przypinek i podobnych gadżetów, które przedstawiają różne graficzne symbole reprezentujące konkretne działania, przedmioty, informacje lub instrukcje za pomocą prostych i jednoznacznych obrazków.
W tej kategorii znajdziesz przypinki z różnymi piktogramami, które są często używane w różnych kontekstach, takich jak piktogramy informacyjne, bezpieczeństwa, transportu, sportu, edukacji i wielu innych. Piktogramy mogą przedstawiać symbole związane z toaletami, schodami, telefonami, pożarem, bezpieczeństwem, instrukcjami drogowymi, piłką nożną, bieganiem, lekturą i tak dalej.
Przypinki piktogramy są doskonałym sposobem na przekazywanie informacji w sposób graficzny i uniwersalny. Mogą być stosowane jako pomoc w komunikacji, wskazówki dla osób nieznających języka, ozdoba lub sposób na wyrażenie zainteresowania i zrozumienia znaczenia piktogramów.
Przypinki piktogramy są popularne w różnych dziedzinach życia, od oznaczania drzwi i tablic informacyjnych w miejscach publicznych, po stosowanie ich w projektach graficznych i reklamowych. Noszenie przypinek z piktogramami może być ciekawym sposobem na wyrażenie swojej estetyki, zainteresowań lub pasji związanej z grafiką i wzornictwem.
Ważne jest, aby wybierać przypinki piktogramy, które mają znaczenie dla Ciebie i które reprezentują to, co chcesz przekazać lub wyrazić. Przypinki z piktogramami mogą stanowić wyraz Twojego stylu i osobowości, a jednocześnie są uniwersalne i łatwo rozpoznawalne dla innych osób.
1

Ostatnio dodane

zaproszenie 35 lat Wojskowego Koła Łowieckiego GROTprzypinka prostokąt 50 lat Gminy Lubiewoprzypinka Matura 30 lat minęło ZSMS Poznańprzypinka 80 lat Orkiestry Dętej OSP w Sieteszyzaproszenie 70 lat Koła Łowieckiego Odyniecprzypinka Rajd Żółty Jesienny Liść 2023 Łęczycaprzypinka Dzielny Pacjent Bagłajmagnes 78x53mm I Zjazd Rodziny Tecław Chludowo 2023przypinka VII Zjazd Rodzinny Jarużyn 2023pins promo Serce białe w czerwonym sercu 15x13mmprzypinka III Marsz po zdrowieprzypinka Jubileusz 100-lecia Młodzieżowej Orkiestry Dętej w Krzepicachprzypinka Zagroda Żurawi Klangor na szarym tleprzypinka Krzeszowicki Dzień Senioraprzypinka XIV Marsz Szlakiem Bojowym 31 PSK w Powiecie Kozienickimprzypinka Baby on board - stopkiprzypinka prostokąt Asystent medycznyprzypinka prostokąt Lekarz stażystaprzypinka Narodowe Czytanie 2023 w Bibliotece w Dębicyprzypinka V Zjazd Absolwentów Metalurgii Kraków 2023