logo
kontakt@przypinki.pl   tel. 61 825 95 80   kom. 601 757 156
Koszyk jest pusty

lub np. wz1234

przycisk home » Studniówka Brokat
1

Brokatowe na Studniówkę, Znaczki Studniówkowe

Kategoria Przypinki studniówka brokat to zbiór przypinek ozdobionych brokatem, które są idealne do noszenia podczas studniówki. Brokat to materiał o efektownym połysku i kolorowych drobinkach, który dodaje blasku i elegancji przypince.
W tej kategorii znajdziesz przypinki ozdobione brokatem w różnych kształtach i wzorach, które dodadzą blasku i atrakcyjności Twojemu strojowi na studniówce. Przypinki te mogą mieć brokatowe wzory takie jak gwiazdki, serduszka, literki, liczby, korony, kokardy i wiele innych, tworząc efektowne i modowe akcenty.
Brokatowe przypinki na studniówkę są doskonałym sposobem na wyróżnienie się w tłumie i dodanie uroku swojemu strojowi. Mogą być noszone na sukience, marynarce, marynarkach, koszulach, torebkach lub przywiązane do innych elementów garderoby, jako efektowny detal, który przyciąga wzrok.
Dodatkowo brokatowe przypinki na studniówkę mogą być również wręczane jako upominki dla kolegów i koleżanek, jako pamiątka z tego wyjątkowego wieczoru. Przypinki te mogą stanowić również piękne akcenty w dekoracjach sali balowej, dodając blasku i elegancji całej oprawie studniówkowej.
Niech brokatowe przypinki na studniówkę dodają magii i blasku temu wyjątkowemu wydarzeniu. Niech stanowią piękne i modowe akcenty, które podkreślają Twoją indywidualność i styl podczas studniówki.
1

Ostatnio dodane

przypinka Klub Pożeraczy Książek SP Kwidzyndyplom Koło Łowieckie Huta Warszawa Dyplom Uznaniaprzypinka Studniówka 2024 II LO we Wrocławiuprzypinka XXI Zlot Oddziałów i Kół Środowiskowych PTTKdyplom Dyplom za udział w zajęciach przyrodniczychdyplom Mistrz Wiedzy Przyrodniczejprzypinka Dzielny Strażak OSP w Gostkowiezaproszenie 35 lat Wojskowego Koła Łowieckiego GROTprzypinka prostokąt 50 lat Gminy Lubiewoprzypinka Matura 30 lat minęło ZSMS Poznańprzypinka 80 lat Orkiestry Dętej OSP w Sieteszyzaproszenie 70 lat Koła Łowieckiego Odyniecprzypinka Rajd Żółty Jesienny Liść 2023 Łęczycaprzypinka Dzielny Pacjent Bagłajmagnes 78x53mm I Zjazd Rodziny Tecław Chludowo 2023przypinka VII Zjazd Rodzinny Jarużyn 2023pins promo Serce białe w czerwonym sercu 15x13mmprzypinka III Marsz po zdrowieprzypinka Jubileusz 100-lecia Młodzieżowej Orkiestry Dętej w Krzepicachprzypinka Zagroda Żurawi Klangor na szarym tle