logo
kontakt@przypinki.pl   tel. 61 825 95 80   kom. 601 757 156
Koszyk jest pusty

lub np. wz1234

przycisk home » Harcerskie

Harcerskie

Kategoria Przypinki harcerskie to zbiór przypinek związanych z harcerstwem, ruchem skautowym oraz jego tradycją i wartościami. Ta kategoria obejmuje przypinki, które są noszone przez harcerzy i miłośników harcerstwa jako wyraz przynależności do ruchu skautowego i podkreślenia jego idei.
W tej kategorii znajdziesz przypinki związane z różnymi aspektami harcerstwa, takimi jak odznaczenia, symbole harcerskie, namioty, ogniska, kompas, a także portrety założyciela ruchu skautowego - Roberta Baden-Powella. Przypinki te mogą mieć charakter klasyczny, nawiązujący do tradycji harcerskich, lub być bardziej nowoczesne, odzwierciedlające ducha i wartości ruchu skautowego we współczesnym świecie.
Przypinki harcerskie są ważnym symbolem harcerstwa, którym harcerze wyrażają swoje zaangażowanie, lojalność i miłość do ruchu skautowego. Mogą być noszone na mundurach, kapeluszach, plecakach lub przypięte do różnych przedmiotów, jako wyraz dumy z przynależności do harcerstwa i uczestnictwa w jego wartościach.
Dodatkowo, przypinki harcerskie mogą pełnić rolę pamiątki, upominku lub nagrody, które są wręczane w ramach osiągnięć harcerskich, udziału w rajdach, kursach czy innych wydarzeniach związanych z harcerstwem.
Przypinki harcerskie niosą ze sobą symboliczne znaczenie i wiążą się z wartościami takimi jak służba, przyjaźń, odpowiedzialność, samodoskonalenie i oddanie. Są one wyrazem tradycji harcerskich, które kontynuowane są od czasów Roberta Baden-Powella, twórcy ruchu skautowego, aż do dzisiejszego dnia.
Niech przypinki harcerskie stanowią inspirację dla harcerzy i przypomnienie o wartościach, które ruch skautowy przekazuje - budowania charakteru, współpracy, służby społeczeństwu i szacunku do natury.

Ostatnio dodane

zaproszenie 35 lat Wojskowego Koła Łowieckiego GROTprzypinka prostokąt 50 lat Gminy Lubiewoprzypinka Matura 30 lat minęło ZSMS Poznańprzypinka 80 lat Orkiestry Dętej OSP w Sieteszyzaproszenie 70 lat Koła Łowieckiego Odyniecprzypinka Rajd Żółty Jesienny Liść 2023 Łęczycaprzypinka Dzielny Pacjent Bagłajmagnes 78x53mm I Zjazd Rodziny Tecław Chludowo 2023przypinka VII Zjazd Rodzinny Jarużyn 2023pins promo Serce białe w czerwonym sercu 15x13mmprzypinka III Marsz po zdrowieprzypinka Jubileusz 100-lecia Młodzieżowej Orkiestry Dętej w Krzepicachprzypinka Zagroda Żurawi Klangor na szarym tleprzypinka Krzeszowicki Dzień Senioraprzypinka XIV Marsz Szlakiem Bojowym 31 PSK w Powiecie Kozienickimprzypinka Baby on board - stopkiprzypinka prostokąt Asystent medycznyprzypinka prostokąt Lekarz stażystaprzypinka Narodowe Czytanie 2023 w Bibliotece w Dębicyprzypinka V Zjazd Absolwentów Metalurgii Kraków 2023