logo
kontakt@przypinki.pl   tel. 61 825 95 80   kom. 601 757 156
Koszyk jest pusty

lub np. wz1234

  • przycisk home
  • Harcerskie

Harcerskie

Kategoria Przypinki harcerskie to zbiór przypinek związanych z harcerstwem, ruchem skautowym oraz jego tradycją i wartościami. Ta kategoria obejmuje przypinki, które są noszone przez harcerzy i miłośników harcerstwa jako wyraz przynależności do ruchu skautowego i podkreślenia jego idei.
W tej kategorii znajdziesz przypinki związane z różnymi aspektami harcerstwa, takimi jak odznaczenia, symbole harcerskie, namioty, ogniska, kompas, a także portrety założyciela ruchu skautowego - Roberta Baden-Powella. Przypinki te mogą mieć charakter klasyczny, nawiązujący do tradycji harcerskich, lub być bardziej nowoczesne, odzwierciedlające ducha i wartości ruchu skautowego we współczesnym świecie.
Przypinki harcerskie są ważnym symbolem harcerstwa, którym harcerze wyrażają swoje zaangażowanie, lojalność i miłość do ruchu skautowego. Mogą być noszone na mundurach, kapeluszach, plecakach lub przypięte do różnych przedmiotów, jako wyraz dumy z przynależności do harcerstwa i uczestnictwa w jego wartościach.
Dodatkowo, przypinki harcerskie mogą pełnić rolę pamiątki, upominku lub nagrody, które są wręczane w ramach osiągnięć harcerskich, udziału w rajdach, kursach czy innych wydarzeniach związanych z harcerstwem.
Przypinki harcerskie niosą ze sobą symboliczne znaczenie i wiążą się z wartościami takimi jak służba, przyjaźń, odpowiedzialność, samodoskonalenie i oddanie. Są one wyrazem tradycji harcerskich, które kontynuowane są od czasów Roberta Baden-Powella, twórcy ruchu skautowego, aż do dzisiejszego dnia.
Niech przypinki harcerskie stanowią inspirację dla harcerzy i przypomnienie o wartościach, które ruch skautowy przekazuje - budowania charakteru, współpracy, służby społeczeństwu i szacunku do natury.

Ostatnio dodane

przypinka Dożynki diecezjalne Wólka Pełkińska 2024przypinka Samorząd uczniowski SP 20 w Sosnowcudyplom Absolwent żabkaprzypinka Piknik Strażacki Binino 2024przypinka I Zjazd Rodu Wasilewskichprzypinka Medal Szkoła Tańca Gasiekprzypinka Góry Sowie Wielka Sowa i Sokolicadyplom Fama 2 za aktywny udział w zajęciach tanecznychprzypinka Dożynki Gminne Naramice 2024przypinka XVII Przegląd Orkiestr Dętych Biała-Młyniskoproporczyk Jubileusz 100 lat OSP Ryńskprzypinka Już pływam UKS Butterflyprzypinka Logo Stowarzyszenie Przyjaciół Zadzimiaprzypinka 50 rocznica ślubu Krystyna i Bolesławprzypinka Przyjaciel Przedszkola w Żywocicachprzypinka 60 lat Przedszkole w Żywocicachprzypinka Spotkanie rocznika 99przypinka 25-lecie matury Oławaprzypinka Studencka Akademia Taekwondoprzypinka I Rodzinny Rajd Rowerowy Drobin