logo
kontakt@przypinki.pl   tel. 61 825 95 80   kom. 601 757 156
Koszyk jest pusty

lub np. wz1234

Wielka Brytania to światowe mocarstwo z wielowiekową tradycją. W ostatnich latach dla wielu Polaków Zjednoczone Królestwo stało się nowym domem. Sprawy nieco się skomplikowały po wyjściu Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej, ale nadal polska polonia jest jedną z liczniejszych na wyspach brytyjskich.

Flagi Polska-Wielka Brytania 13x26mm

Pins metalowy wz14682

przypinka Flagi Polska Wielka Brytania 13x26mm

Cena z VAT za sztukę: 6,54 zł

Oszczędzasz 

Polecamy podobne wzory:

plakietka anglia uk flaga wielkaplakietki britain grb england angliamagnes na lodowke flaga wielka brytania

Pokaż kategorię: PROMO PINSY
Cennik gotowych pinsów
Nakład* Cena za 1 szt.
Więcej / mniej cen - kliknij

Nakład* to liczba identycznych produktów.

System rabatowy dla agencji reklamowych.

Pins - znaczek bity z mosiądzu, barwiony specjalnymi trwałymi lakierami.

Z tyłu - zapięcie na tzw. motylek (butterfly). Zapięcie ma karbowaną igłę, co zapobiega wypinaniu się motylka. Ma także dodatkowy zaczepik, który przeciwdziała obracaniu się przypiętego pinsa.

Zapięcie pins typ butterfly - motylek

Każda sztuka zapakowana w woreczek strunowy.

Ostatnio dodane

przypinka Jubileusz 70 lecia PZW Kolejarzprzypinka Powstanie Warszawskie Pamietamyprzypinka Chwala Bohaterom Powstania Warszawskiegoprzypinka Powstanie Warszawskie Czesc i Chwala Bohateromprzypinka Powstanie Warszawskie Chwala Bohateromprzypinka Powstanie Warszawskie stare zdjecieprzypinka Powstanie Warszawskie flaga Polskiprzypinka Szkola Podstawowa w Wierzchucinie Krolewskimprzypinka Pomnik Malego Powstanca w Warszawieprzypinka Powstanie Warszawskie Pomnikprzypinka Spotkanie na Olimpie Kolonia Zuchowaprzypinka Powstanie Warszawskie Pamietamy bialo czerwone tloprzypinka Powstanie Warszawskie Pamietamy biale tloprzypinka Polska Walczaca biale tloprzypinka Polska Walczaca i flagaprzypinka Polska Walczaca logoprzypinka Zachowaj odstep czerwonyprzypinka Zachowaj 2m odstepprzypinka Zachowaj odstep 2mprzypinka Zachowaj odstep prosze