logo
kontakt@przypinki.pl   tel. 61 825 95 80   kom. 601 757 156
Koszyk jest pusty

lub np. wz1234

przycisk home » Oświata

Oświata

Opis kategorii:

Przypinki Oświata to bardzo obszerny dział. Szkoły, przedszkola i uczelnie od lat stanowią dużą grupę naszych naszych odbiorców.
Okazje takie jak Ślubowanie Pierwszych Klas, Pasowanie na Ucznia, Bal Ósmoklasisty są ważnymi chwilami w życiu każdego młodego człowieka. Warto zadbać, aby Przypinka Okolicznościowa z tego wydarzenia stała się drobiazgiem przypominającym o tym wydarzeniu w kolejnych latach życia. Przypinka Uczeń Dyżurny czy Super Nauczyciel to kolejne przeboje przypinek z kategorii Oświata.
Atrybuty takie jak tablica, kreda, piórnik cyrkiel czy tornister są to niemal obowiązkowe elementy pojawiające się na Plakietkach dla Oświaty.

Ostatnio dodane

przypinka 100-lecie OSP Piechcinprzypinka Jestem pielęgniarką nie siostrąprzypinka Czerwona truskawkaprzypinka Żółte słońceprzypinka Dwie wiśnieprzypinka Kaczka ptak wodnyprzypinka Motyl modraszekprzypinka Delfinprzypinka Kotyprzypinka Kolorowa tęczaprzypinka Pszczołaprzypinka Orzeł w locieprzypinka Żołnierze Wyklęci Wiersz Zbigniewa Herbertaprzypinka Żołnierze Wyklęci Pamiętamyprzypinka Protest rolnikówprzypinka Rolnicy jesteśmy z Wamiprzypinka Zielony NIEładprzypinka Myśliwi razem z rolnikamiprzypinka Myśliwi popierają rolnikówproporczyk Proporczyk Ukraina