logo
kontakt@przypinki.pl   tel. 61 825 95 80   kom. 601 757 156
Koszyk jest pusty

lub np. wz1234

Ten wyjątkowy znaczek metalowy jest hołdem dla świata kulinariów i restauracji. Przedstawia złote nóż i widelec na eleganckim, czarnym malowanym tle, co symbolizuje wyrafinowaną kuchnię i kulinarne doznania.
Złote nóż i widelec są kluczowymi narzędziami używanymi w restauracjach do przygotowywania i serwowania pysznych potraw. Ich obecność na tym znaczku podkreśla znaczenie dobrego jedzenia i wyjątkowych doświadczeń kulinarnych.
Znaczek
ma wymiary 21x21mm, co pozwala na noszenie go na ubraniach lub akcesoriach związanych z branżą restauracyjną. To doskonały sposób na wyrażenie swojej pasji do gotowania, gastronomii lub docenienie wysiłku restauratorów.
Ten znaczek może być noszony z dumą przez kucharzy, kelnerów, miłośników dobrego jedzenia i wszystkich, którzy cenią sobie wyjątkową atmosferę restauracji. Niech "Znaczek Metalowy Pins 21x21mm - Restauracja" będzie symbolem twojej miłości do kulinariów i sztuki jedzenia.

Restauracja Nóż i widelec 21x21mm

Pins metalowy wz6316

pins promo Restauracja Nóż i widelec 21x21mm

Cena z VAT za sztukę: 7,53 zł

Oszczędzasz 

Polecamy również:

pins promo Fryzjer Nożyczki i Grzebień 21x21mmprzypinka Sprawność kuchcikprzypinka Sprawność tropiciel

Pokaż kategorię: Piktogramy
Cennik gotowych pinsów
Nakład* Cena za 1 szt.
Więcej / mniej cen - kliknij

Nakład* to liczba identycznych produktów.

System rabatowy dla agencji reklamowych.

Pins - znaczek bity z metalu, barwiony specjalnymi trwałymi lakierami.

Z tyłu - zapięcie na tzw. motylek (butterfly). Zapięcie ma karbowaną igłę, co zapobiega wypinaniu się motylka. Ma także dodatkowy zaczepik, który przeciwdziała obracaniu się przypiętego pinsa.

Każda sztuka zapakowana w woreczek strunowy.

Ostatnio dodane

przypinka Jestem dumna bo jestem położnąprzypinka Jestem dumna bo jestem pielęgniarkąprzypinka Mam czepek mam mocprzypinka Spotkanie 20 lat po maturze ZSR Gnieznoprzypinka 50-lecie Miasta Wojcieszówprzypinka Ale z Ciebie Bambikprzypinka Slayprzypinka Bałwan i Ruphert i Rico Klauniprzypinka Piernikowy ludzik Ruphert i Rico Klauniprzypinka Klauni Ruphert i Rico i ich mikołajkowe szaleństwaprzypinka Barbórka Godło Górniczeprzypinka Dyżurny Szkoły Szkoła Podstawowa Nr 64 w Bydgoszczyprzypinka Godło Górnicze Szczęść Bożemagnes 78x53mm Barbórka Dzień Górnika w kopalniprzypinka Szkolne Koło Wolontariatu SP im. JPII w Górze św. Małgorzatyprzypinka XVII Rajd Mikołajkowy PTTK Łęczycaprzypinka Liceum Ogólnokształcące Nr I im. mjra Henryka Sucharskiego w Kępnieprzypinka Pasowanie na przedszkolaka grupa Stokrotkiprzypinka Chór Chansonprzypinka Śląski Klub Taekwon-do