logo
kontakt@przypinki.pl   tel. 61 825 95 80   kom. 601 757 156
Koszyk jest pusty

lub np. wz1234

Ten elegancki znaczek metalowy to doskonały wyraz szacunku dla zawodu fryzjera. Znaczek ten przedstawia złote nożyczki i grzebień na czarnym malowanym tle, co stanowi wyjątkowy kontrast i podkreśla profesjonalizm fryzjera.
Złote nożyczki są nieodłącznym narzędziem w rękach każdego fryzjera, symbolizują precyzję i umiejętność tworzenia nowych stylizacji. Grzebień, z kolei, pomaga w modelowaniu i układaniu włosów, co jest kluczowym elementem w pracy fryzjera.
Znaczek
ma wymiary 21x21mm, co pozwala na noszenie go na ubraniach lub akcesoriach fryzjerskich. To doskonały sposób na wyrażenie swojej pasji do zawodu fryzjera lub na docenienie pracy fryzjerów.
Ten znaczek może być noszony z dumą przez fryzjerów, a także może stanowić wyjątkowy prezent dla tych, którzy cenią sobie kreatywność i umiejętność tworzenia nowych fryzur. Niech "Znaczek Metalowy Pins 21x21mm - Fryzjer" będzie symbolem twojego związku z tą fascynującą dziedziną.

Fryzjer Nożyczki i Grzebień 21x21mm

Pins metalowy wz6317

pins promo Fryzjer Nożyczki i Grzebień 21x21mm

Cena z VAT za sztukę: 7,53 zł

Oszczędzasz 

Polecamy również:

przypinka Sprawność krawiecprzypinka Ładnie wycinamprzypinka Studniówka z kulą i sceną disco

Pokaż kategorię: Piktogramy
Cennik gotowych pinsów
Nakład* Cena za 1 szt.
Więcej / mniej cen - kliknij

Nakład* to liczba identycznych produktów.

System rabatowy dla agencji reklamowych.

Pins - znaczek bity z metalu, barwiony specjalnymi trwałymi lakierami.

Z tyłu - zapięcie na tzw. motylek (butterfly). Zapięcie ma karbowaną igłę, co zapobiega wypinaniu się motylka. Ma także dodatkowy zaczepik, który przeciwdziała obracaniu się przypiętego pinsa.

Każda sztuka zapakowana w woreczek strunowy.

Ostatnio dodane

przypinka Jestem dumna bo jestem położnąprzypinka Jestem dumna bo jestem pielęgniarkąprzypinka Mam czepek mam mocprzypinka Spotkanie 20 lat po maturze ZSR Gnieznoprzypinka 50-lecie Miasta Wojcieszówprzypinka Ale z Ciebie Bambikprzypinka Slayprzypinka Bałwan i Ruphert i Rico Klauniprzypinka Piernikowy ludzik Ruphert i Rico Klauniprzypinka Klauni Ruphert i Rico i ich mikołajkowe szaleństwaprzypinka Barbórka Godło Górniczeprzypinka Dyżurny Szkoły Szkoła Podstawowa Nr 64 w Bydgoszczyprzypinka Godło Górnicze Szczęść Bożemagnes 78x53mm Barbórka Dzień Górnika w kopalniprzypinka Szkolne Koło Wolontariatu SP im. JPII w Górze św. Małgorzatyprzypinka XVII Rajd Mikołajkowy PTTK Łęczycaprzypinka Liceum Ogólnokształcące Nr I im. mjra Henryka Sucharskiego w Kępnieprzypinka Pasowanie na przedszkolaka grupa Stokrotkiprzypinka Chór Chansonprzypinka Śląski Klub Taekwon-do