logo
kontakt@przypinki.pl   tel. 61 825 95 80   kom. 601 757 156
Koszyk jest pusty

lub np. wz1234

Pins orzełek metalowy czerniony. Godło Polski - orzeł w koronie. Piękny patriotyczny akcent do kapy marynarki, munduru lub garsonki. Idealny jako upominek dla gości zza granicy lub pamiątka z naszego wojaży dla zagranicznych gospodarzy. Znaczek na precyzyjnie odwzorowane pióra, pazury, dziób i koronę.

Orzełek czerniony 20x19mm

Pins metalowy wz5647

pins promo Orzełek czerniony 20x19mm

Cena z VAT za sztukę: 7,53 zł

Oszczędzasz 

Polecamy również:

pins promo Orzełek srebrny 20x19mmpins promo Mały orzełek czerniony 10x10mmpins promo Flaga Polski falista 16x11mm

Pokaż kategorię: Patriotyczne Inne
Cennik gotowych pinsów
Nakład* Cena za 1 szt.
Więcej / mniej cen - kliknij

Nakład* to liczba identycznych produktów.

System rabatowy dla agencji reklamowych.

Pins - znaczek bity z metalu, barwiony specjalnymi trwałymi lakierami.

Z tyłu - zapięcie na tzw. motylek (butterfly). Zapięcie ma karbowaną igłę, co zapobiega wypinaniu się motylka. Ma także dodatkowy zaczepik, który przeciwdziała obracaniu się przypiętego pinsa.

Każda sztuka zapakowana w woreczek strunowy.

Ostatnio dodane

przypinka Bal Karnawałowy w balonachprzypinka Bal Karnawałowy w meksykańskim styluprzypinka II Marsz po zdrowie DPS Kobyla Góra 2023przypinka SP37 w Gdyniprzypinka elipsa Symbol Powstania Styczniowegoprzypinka Studniówka szarpnijmy polonezazaproszenie Studniówka z policjantemzaproszenie Studniówka budowlańcówprzypinka Studniówka roboty drogowezaproszenie Studniówka z zielonymi kwiatamiprzypinka Studniówka złota z roztańczoną parąprzypinka Studniówka słodka para brązprzypinka Studniówka para z panem Kleksem, gilem i różamiprzypinka Studniówka czerwona z elegancką parąprzypinka Studniówka kosmoludki ona i onzaproszenie Studniówka z parą ufolukówprzypinka Studniówka słodka para zieleńprzypinka Studniówka para z muszkami na białym tleprzypinka Studniówka niebieska z elegancką parąprzypinka Muszle w plecaku