logo
kontakt@przypinki.pl   tel. 61 825 95 80   kom. 601 757 156
Koszyk jest pusty

lub np. wz1234

Flagi Polska-Ukraina 13x26mm

Pins metalowy wz5651

pins promo Flagi Polska-Ukraina 13x26mm

Cena z VAT za sztukę: 7,53 zł

Oszczędzasz 

Polecamy również:

pins promo Flaga Polski falista 16x11mmpins promo Flagi Ukraina - Unia Europejska 13x26mmprzypinka Polska-Ukraina flagi

Pokaż kategorię: Europa
Cennik gotowych pinsów
Nakład* Cena za 1 szt.
Więcej / mniej cen - kliknij

Nakład* to liczba identycznych produktów.

System rabatowy dla agencji reklamowych.

Pins - znaczek bity z metalu, barwiony specjalnymi trwałymi lakierami.

Z tyłu - zapięcie na tzw. motylek (butterfly). Zapięcie ma karbowaną igłę, co zapobiega wypinaniu się motylka. Ma także dodatkowy zaczepik, który przeciwdziała obracaniu się przypiętego pinsa.

Każda sztuka zapakowana w woreczek strunowy.

24 lutego 2022 r. rozpoczęła się zbrojna agresja Federacji Rosyjskiej na Ukrainę. Wojska najeźdźcy brutalnie atakują obiekty cywilne. Cierpią również kobiety i dzieci. Agresor bezlitośnie atakuje ukraińskie przedszkola i szpitale. Polacy wspierają z całych sił swoich słowiańskich sąsiadów. Przyjmują uchodźców, dostarczają leki, żywność i artykuły pierwszej potrzeby na Ukrainę. Bądźmy solidarni z Ukrainą w tym ciężkim dla naszych sióstr i braci czasie.

Ostatnio dodane

przypinka Szkoła Podstawowa w Manasterzuprzypinka Matura Nie bądź dzięciołemprzypinka Klasa 3Cprzypinka Koniec 4 klasyprzypinka Klasa 2Cprzypinka Klasa 1Cprzypinka Klasa 3Bprzypinka Klasa 2Bprzypinka Klasa 1Bprzypinka Klasa 3Aprzypinka Klasa 2Aprzypinka Klasa 1Aprzypinka 50 lat po maturze Technikum Chemiczne Inowrocławprzypinka Absolwent SP 128 w Warszawieprzypinka 35 lat KWK Staszicprzypinka Niedźwiedź Wojtekprzypinka Szlakami z Markiem przez Błędne Skałyprzypinka Miasteczko Rowerowe Książenice 2024przypinka Koło Gospodyń Wiejskich w Nienadówcedyplom Dyplom za wzorową postawę Baby English