logo
kontakt@przypinki.pl   tel. 61 825 95 80   kom. 601 757 156
Koszyk jest pusty

lub np. wz1234

Niemcy to najludniejszy kraj współczesnej Europy. Zamieszkiwany jest przez ponad 83 miliony ludzi, z czego aż 19 procent stanowi ludność napływowa o pochodzeniu zagranicznym. Oficjalnym językiem jest język niemiecki, ale lokalnie uznawane są także inne języki: duński, serbołużycki, romski i fryzyjski. Niemiecka flaga składa się z trzech poziomych pasów - to kolory niemieckich żołnierzy z czasów wojen napoleońskich: czarny kaszkiet, czerwone zdobienia i złote guziki.

Flagi Polska-Niemcy 13x26mm

Pins metalowy wz14633

pins promo  PTTK Tryton w Nysie

Cena z VAT za sztukę: 6,54 zł

Oszczędzasz 

Polecamy również:

przypinka  Aderney

Pokaż kategorię: PROMO PINSY
Cennik gotowych pinsów
Nakład* Cena za 1 szt.
Więcej / mniej cen - kliknij

Nakład* to liczba identycznych produktów.

System rabatowy dla agencji reklamowych.

Pins - znaczek bity z mosiądzu, barwiony specjalnymi trwałymi lakierami.

Z tyłu - zapięcie na tzw. motylek (butterfly). Zapięcie ma karbowaną igłę, co zapobiega wypinaniu się motylka. Ma także dodatkowy zaczepik, który przeciwdziała obracaniu się przypiętego pinsa.

Zapięcie pins typ butterfly - motylek

Każda sztuka zapakowana w woreczek strunowy.

Ostatnio dodane

przypinka 1 Marsz po zdrowie DPS Kobyla Góra 2022przypinka Festyn Dożynkowy Moskorzew 2022przypinka Dożynki Gminne Olchowa 2022przypinka Dożynki Gminne Długomiłowice 2022przypinka Dożynki Gminne Syryniaprzypinka Koło Gospodyń Wiejskich Dębnoprzypinka Spotkanie Klasowe Liceum Ekonomiczne w Iłowejzaproszenie Jubileusz 70 lat OSP w Tawęcinieprzypinka XII Piesza pielgrzymka do Bujakowaprzypinka Jubileusz 100 lat OSP w Szóstceprzypinka Dożynki Miejsko-Gminne Stopnicamagnes 78x53mm OSP Lubień Jelczmagnes 78x53mm OSP Lubieńmagnes 50x50mm Jestem pierwszoklasistą przed szkołąprzypinka KGW Łukowiankiprzypinka Dożynki Wiejskie Twardówprzypinka Piesza pielgrzymka do Częstochowyprzypinka Dożynki Gminne Zelgniewoprzypinka Piesza pielgrzymka na Jasną Góręprzypinka KGW z imieniem gospodyni