logo
kontakt@przypinki.pl   tel. 61 825 95 80   kom. 601 757 156
Koszyk jest pusty

lub np. wz1234

Szwajcaria to państwo federacyjne w Europie Środkowej. Jest jednym z niewielu państw, w których obowiązują szeroko stosowane formy demokracji bezpośredniej. W Szwajcarii obowiązują cztery języki urzędowe: aż 63 % populacji posługuje się językiem niemieckim. Kolejne języki urzędowe to francuski, włoski oraz romansz, którym posługuje się ok. 44 tysiące osób.

Flagi Polska-Szwajcaria 13x26mm

Pins metalowy wz12145

pins promo Flagi Polska-Szwajcaria 13x26mm

Cena z VAT za sztukę: 6,54 zł

Oszczędzasz 

Polecamy również:

przypinka  Aderneymagnes 115x37mm  Milego dnia marchewka

Pokaż kategorię: PROMO PINSY
Cennik gotowych pinsów
Nakład* Cena za 1 szt.
Więcej / mniej cen - kliknij

Nakład* to liczba identycznych produktów.

System rabatowy dla agencji reklamowych.

Pins - znaczek bity z mosiądzu, barwiony specjalnymi trwałymi lakierami.

Z tyłu - zapięcie na tzw. motylek (butterfly). Zapięcie ma karbowaną igłę, co zapobiega wypinaniu się motylka. Ma także dodatkowy zaczepik, który przeciwdziała obracaniu się przypiętego pinsa.

Zapięcie pins typ butterfly - motylek

Każda sztuka zapakowana w woreczek strunowy.

Ostatnio dodane

przypinka I love mathprzypinka Szkoła Podstawowa w Gortatowieprzypinka Jesienny Rajd Samochodowy im. E. Bogackiego 2022pins promo Czepek pielęgniarki z czarnym paskiem 30x16mmpins promo Czepek położnej z czerwonym paskiem 30x16mmprzypinka Buźka uśmiechnięta żółty emotikonprzypinka Jubileusz 50-lecia istnienia SP 66 w Poznaniupins promo Różowa wstążka 14x20mmprzypinka Świadomość raka piersiprzypinka Super Starosta weselnyprzypinka Szkoła nr 15 w Szczecinieprzypinka Jubileusz 70 lat KGW Osinyprzypinka Super chłopak z gwiazdą na piersiprzypinka Super Dziewczyna Dzień Kobietprzypinka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gajuprzypinka Szkoła Podstawowa w Żegocinieprzypinka Złoty stypendysta ZUSprzypinka ZSP Bystrzyca Kłodzkadyplom Wesoły Brzdąc grupa Karmelki Pasowanie na przedszkolakazaproszenie Poświęcenie wozu strażackiego OSP Wojnowo