logo
kontakt@przypinki.pl   tel. 61 825 95 80   kom. 601 757 156
Koszyk jest pusty

lub np. wz1234

Rodzina jak gałęzie drzewa

Magnes płaski 115x37 wz15006

magnes 115x37mm Rodzina jak gałęzie drzewa
Oszczędzasz 

Polecamy również:

magnes 120x75mm Rodzina jak gałęzie drzewamagnes 120x54mm Rodzina jak gałęzie drzewamagnes 78x53mm Rodzina jak gałęzie drzewa
Cennik magnesów płaskich 115x37mm
Nakład* Cena za 1 szt.
Więcej / mniej cen - kliknij

Nakład* to liczba identycznych produktów.

Cennik obejmuje całkowity koszt przypinki.

Produkcja przypinek: 1-5 dni roboczych.

Od 50 magnesów - indywidualny projekt gratis.

System rabatowy dla agencji reklamowych.

Inne wykończenie za dopłatą:
Rodzaj Dopłata za 1 szt.
Dodatkowy powtarzalny napis (np. z nazwą szkoły, przedszkola, grupy czy klasy)

Pow. 50 szt. GRATIS

Personalizacja magnesu (indywidualny nadruk na każdym egzemplarzu, np. nazwisko, imię lub numer)
Inne wykończenia prosimy prosimy zamawiać i opisywać w e-mailu
lub (w przypadku zakupów przez wprost e-sklep) w rubryce "uwagi".

Roślina jest jak gałęzie drzewa. Wszyscy rośniemy w różnych kierunkach, ale korzenie mamy wspólne. Magnes na lodówkę, grzejnik lub do przyczepienia na innym elemencie metalowym. Może być miłą pamiątką ze zjazdu rodzinnego lub innej familijnej uroczystości.
Wydruki naszych przypinek są wykonywane na profesjonalnych urządzeniach Xerox i na specjalnym papierze najwyższej jakości. Dodatkowo są zabezpieczone folią na gorąco, która pogłębia kolor i chroni wydruk.

Ostatnio dodane

przypinka Spotkanie klasowe Technikum Gastronomiczne Chorzówprzypinka Nowinki 2025 - biwak zuchowyprzypinka Rajd pieszy z okazji 100-lecia SP 21 w Poznaniuprzypinka Spotkanie klasowe rocznik 2000 ZSE Gorliceprzypinka I LO im. M. Kopernika w Krośnieprzypinka Supermamaprzypinka Jubileusz OSP Gniewkowo OSP Murzynkoprzypinka Koło w koło Węgliniec 2025przypinka Dożynki 2025 Udaninprzypinka XXV Rajd Śladami Historii Rzeczypospolitej Mosińskiejzaproszenie Zakończenie przedszkola na żółtym tleprzypinka Konarzyny powrót do macierzy 2025przypinka Spotkanie 40 lat po maturze I LO Zawiercieprzypinka SP 4 Inowrocław Absolwentprzypinka Przegląd Teatralny Piaski 2025przypinka Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Przemyślu Absolwent 2025przypinka XXV-lecie os.im.Mikołaja Kopernika w Poznaniudyplom Dyplom za udział w VIII Błońskie Festiwal Polonezaprzypinka Białogard 35 lat Samorządu Terytorialnego