logo
kontakt@przypinki.pl   tel. 61 825 95 80   kom. 601 757 156
Koszyk jest pusty

lub np. wz1234

Pins biało-czerwone serduszko to patriotyczny akcent, który z pewnością będzie atrakcyjną ozdobą ubrania osoby żarliwie miłującej ojczyznę. Polskie serce na klapie marynarki, munduru lub garsonki to pogodna ozdoba nie tylko w święta, ale również na co dzień. Wspaniały upominek dla zagranicznych gości.

Serduszko biało-czerwone 15x13mm

Pins metalowy wz5649

pins promo Serduszko biało-czerwone 15x13mm

Cena z VAT za sztukę: 7,53 zł

Oszczędzasz 

Polecamy również:

pins promo Flaga Polski falista 16x11mmpins promo Flaga Polski prosta 16x10mmpins promo Orzełek srebrny 20x19mm

Pokaż kategorię: Europa
Cennik gotowych pinsów
Nakład* Cena za 1 szt.
Więcej / mniej cen - kliknij

Nakład* to liczba identycznych produktów.

System rabatowy dla agencji reklamowych.

Pins - znaczek bity z metalu, barwiony specjalnymi trwałymi lakierami.

Z tyłu - zapięcie na tzw. motylek (butterfly). Zapięcie ma karbowaną igłę, co zapobiega wypinaniu się motylka. Ma także dodatkowy zaczepik, który przeciwdziała obracaniu się przypiętego pinsa.

Każda sztuka zapakowana w woreczek strunowy.

Ostatnio dodane

przypinka Masyw Śnieżnika wycieczka 2023przypinka XXII Rajd Szlakiem Kosynierówprzypinka Chopinalia Folk Artprzypinka Szkoła Podstawowa w Kowalowieprzypinka Artystyczny Piknik z Szymborskąprzypinka Bal Ósmoklasisty na granatowym tleprzypinka SP 13 w Tarnowskich Górach Bal Ósmych Klasprzypinka Pierwszy Festiwal Grubego Mieroszów 2023przypinka V Gminny Rajd Rowerowy Gminy Włocławekprzypinka 15-lecie zespołu Smólnikprzypinka Tulipanprzypinka Haber kwiat polnyprzypinka Słonecznikprzypinka Kwiat lnuprzypinka Jubileusz 70 lat Olimpia ZKSprzypinka Zjazd Absolwentów VI LO w Poznaniuprzypinka Koło Gospodyń Wiejskich w Bolesławiuprzypinka Bal Ósmoklasisty wyginam śmiało ciałoprzypinka Lanckorona 2023przypinka Rowerowy Rajd Seniora Strzałkowo 2023