logo
kontakt@przypinki.pl   tel. 61 825 95 80   kom. 601 757 156
Koszyk jest pusty

lub np. wz1234

Pins różowa wstążka to odznaka dla ludzi, organizacji, instytucji i firm, które zajmują się lub wspierają walkę z rakiem piersi. Nowotwór piersi to najczęstszy z nowotworów występujących u kobiet. Wcześnie wykryty jest chorobą praktycznie rokującą na całkowite wyleczenie, dlatego w przypadku tej choroby tak ważna jest diagnostyka.

Różowa wstążka 14x20mm

Pins metalowy wz3175

pins promo Różowa wstążka 14x20mm

Cena z VAT za sztukę: 7,53 zł

Oszczędzasz 

Polecamy również:

pins promo Biała wstążka 14x20mmprzypinka Różowa wstążka na różowym tleprzypinka Movember wąsy

Pokaż kategorię: Różowy Październik
Cennik gotowych pinsów
Nakład* Cena za 1 szt.
Więcej / mniej cen - kliknij

Nakład* to liczba identycznych produktów.

System rabatowy dla agencji reklamowych.

Pins - znaczek bity z metalu, barwiony specjalnymi trwałymi lakierami.

Z tyłu - zapięcie na tzw. motylek (butterfly). Zapięcie ma karbowaną igłę, co zapobiega wypinaniu się motylka. Ma także dodatkowy zaczepik, który przeciwdziała obracaniu się przypiętego pinsa.

Każda sztuka zapakowana w woreczek strunowy.

Ostatnio dodane

przypinka Klub Pożeraczy Książek SP Kwidzyndyplom Koło Łowieckie Huta Warszawa Dyplom Uznaniaprzypinka Studniówka 2024 II LO we Wrocławiuprzypinka XXI Zlot Oddziałów i Kół Środowiskowych PTTKdyplom Dyplom za udział w zajęciach przyrodniczychdyplom Mistrz Wiedzy Przyrodniczejprzypinka Dzielny Strażak OSP w Gostkowiezaproszenie 35 lat Wojskowego Koła Łowieckiego GROTprzypinka prostokąt 50 lat Gminy Lubiewoprzypinka Matura 30 lat minęło ZSMS Poznańprzypinka 80 lat Orkiestry Dętej OSP w Sieteszyzaproszenie 70 lat Koła Łowieckiego Odyniecprzypinka Rajd Żółty Jesienny Liść 2023 Łęczycaprzypinka Dzielny Pacjent Bagłajmagnes 78x53mm I Zjazd Rodziny Tecław Chludowo 2023przypinka VII Zjazd Rodzinny Jarużyn 2023pins promo Serce białe w czerwonym sercu 15x13mmprzypinka III Marsz po zdrowieprzypinka Jubileusz 100-lecia Młodzieżowej Orkiestry Dętej w Krzepicachprzypinka Zagroda Żurawi Klangor na szarym tle