logo
kontakt@przypinki.pl   tel. 61 825 95 80   kom. 601 757 156
Koszyk jest pusty

lub np. wz1234

Metalowy znaczek pins z kuplą. Górnicze godło lub potocznie górnicze młotki tradycyjnie symbolizują stan górniczy. Te młotki to żelazko i pyrlik. Pierwszy z nich ma ostry koniec, który przykłada się do obrabianej ściany, zaś pyrlik służy do uderzania w żelazko.

Kupla godło górnicze 19x17mm

Pins metalowy wz15089

pins promo Kupla godło górnicze 19x17mm

Cena z VAT za sztukę: 7,53 zł

Oszczędzasz 

Polecamy również:

przypinka Barbórka Szczyńść Bożeprzypinka Barbórka Dzień Górnikamagnes 78x53mm Barbórka w Twojej miejscowości

Pokaż kategorię: Barbórka
Cennik gotowych pinsów
Nakład* Cena za 1 szt.
Więcej / mniej cen - kliknij

Nakład* to liczba identycznych produktów.

System rabatowy dla agencji reklamowych.

Pins - znaczek bity z metalu, barwiony specjalnymi trwałymi lakierami.

Z tyłu - zapięcie na tzw. motylek (butterfly). Zapięcie ma karbowaną igłę, co zapobiega wypinaniu się motylka. Ma także dodatkowy zaczepik, który przeciwdziała obracaniu się przypiętego pinsa.

Każda sztuka zapakowana w woreczek strunowy.

Ostatnio dodane

przypinka Jestem dumna bo jestem położnąprzypinka Jestem dumna bo jestem pielęgniarkąprzypinka Mam czepek mam mocprzypinka Spotkanie 20 lat po maturze ZSR Gnieznoprzypinka 50-lecie Miasta Wojcieszówprzypinka Ale z Ciebie Bambikprzypinka Slayprzypinka Bałwan i Ruphert i Rico Klauniprzypinka Piernikowy ludzik Ruphert i Rico Klauniprzypinka Klauni Ruphert i Rico i ich mikołajkowe szaleństwaprzypinka Barbórka Godło Górniczeprzypinka Dyżurny Szkoły Szkoła Podstawowa Nr 64 w Bydgoszczyprzypinka Godło Górnicze Szczęść Bożemagnes 78x53mm Barbórka Dzień Górnika w kopalniprzypinka Szkolne Koło Wolontariatu SP im. JPII w Górze św. Małgorzatyprzypinka XVII Rajd Mikołajkowy PTTK Łęczycaprzypinka Liceum Ogólnokształcące Nr I im. mjra Henryka Sucharskiego w Kępnieprzypinka Pasowanie na przedszkolaka grupa Stokrotkiprzypinka Chór Chansonprzypinka Śląski Klub Taekwon-do