logo
kontakt@przypinki.pl   tel. 61 825 95 80   kom. 601 757 156
Koszyk jest pusty

lub np. wz1234

Ten metalowy znaczek to hołd dla symbolu narodowego Białorusi - biało-czerwono-białej flagi. Ma wymiary 13x14mm, co sprawia, że jest subtelny i elegancki, idealny do noszenia na ubraniach, plecakach lub innych akcesoriach.
Flaga Białorusi składająca się z białego pasa na górze, czerwonego pasa po środku i ponownie białego pasa na dole jest nie tylko narodowym symbolem, ale także znakiem nadziei na wolność i niepodległość. Ta flaga jest często używana przez zwolenników ruchu "Wolna Białoruś", który dąży do demokratycznych zmian w kraju.
Ten znaczek metalowy jest wyrazem solidarności z narodem białoruskim i jego dążeniem do demokracji i wolności. Nosząc go, wyrażasz poparcie dla tych wartości i pragnienie, aby Białoruś była krajem, gdzie obywatele mogą żyć w pokoju i demokracji.

Biało-czerwono-biała flaga Białorusi 13x14mm

Pins metalowy wz5489

pins promo Biało-czerwono-biała flaga Białorusi 13x14mm

Cena z VAT za sztukę: 7,53 zł

Oszczędzasz 

Polecamy również:

przypinka Niezależna Białoruś solidarna z Ukrainąpins promo Flaga UE 12x10mmpins promo Unia Europejska 14x14mm

Pokaż kategorię: Seniorzy
Cennik gotowych pinsów
Nakład* Cena za 1 szt.
Więcej / mniej cen - kliknij

Nakład* to liczba identycznych produktów.

System rabatowy dla agencji reklamowych.

Pins - znaczek bity z metalu, barwiony specjalnymi trwałymi lakierami.

Z tyłu - zapięcie na tzw. motylek (butterfly). Zapięcie ma karbowaną igłę, co zapobiega wypinaniu się motylka. Ma także dodatkowy zaczepik, który przeciwdziała obracaniu się przypiętego pinsa.

Każda sztuka zapakowana w woreczek strunowy.

Ostatnio dodane

przypinka Klub Pożeraczy Książek SP Kwidzyndyplom Koło Łowieckie Huta Warszawa Dyplom Uznaniaprzypinka Studniówka 2024 II LO we Wrocławiuprzypinka XXI Zlot Oddziałów i Kół Środowiskowych PTTKdyplom Dyplom za udział w zajęciach przyrodniczychdyplom Mistrz Wiedzy Przyrodniczejprzypinka Dzielny Strażak OSP w Gostkowiezaproszenie 35 lat Wojskowego Koła Łowieckiego GROTprzypinka prostokąt 50 lat Gminy Lubiewoprzypinka Matura 30 lat minęło ZSMS Poznańprzypinka 80 lat Orkiestry Dętej OSP w Sieteszyzaproszenie 70 lat Koła Łowieckiego Odyniecprzypinka Rajd Żółty Jesienny Liść 2023 Łęczycaprzypinka Dzielny Pacjent Bagłajmagnes 78x53mm I Zjazd Rodziny Tecław Chludowo 2023przypinka VII Zjazd Rodzinny Jarużyn 2023pins promo Serce białe w czerwonym sercu 15x13mmprzypinka III Marsz po zdrowieprzypinka Jubileusz 100-lecia Młodzieżowej Orkiestry Dętej w Krzepicachprzypinka Zagroda Żurawi Klangor na szarym tle