logo
kontakt@przypinki.pl   tel. 61 825 95 80   kom. 601 757 156
Koszyk jest pusty

lub np. wz1234

Od dawna Stany Zjednoczone Ameryki Północnej są światowym mocarstwem. Polsko-amerykańskie relacje dyplomatyczne datują się od 1919 roku, a więc po odzyskaniu przez Polskę niepodległości. Ale już wcześniej, podczas zaborów, w Stanach Zjednoczonych wykuwała się polska myśl niepodległościowa. W sierpniu 1917 roku Ignacy Jan Paderewski (późniejszy premier Polski) został przedstawicielem na USA Komitetu Narodowego Polski.

Flagi Polska-USA 13x26mm

Pins metalowy wz14928

pins promo Flagi Polska-USA 13x26mm

Cena z VAT za sztukę: 7,53 zł

Oszczędzasz 

Polecamy również:

magnes 115x37mm Stany Zjednoczoneprzypinka USA Stany Zjednoczone

Pokaż kategorię: USA
Cennik gotowych pinsów
Nakład* Cena za 1 szt.
Więcej / mniej cen - kliknij

Nakład* to liczba identycznych produktów.

System rabatowy dla agencji reklamowych.

Pins - znaczek bity z metalu, barwiony specjalnymi trwałymi lakierami.

Z tyłu - zapięcie na tzw. motylek (butterfly). Zapięcie ma karbowaną igłę, co zapobiega wypinaniu się motylka. Ma także dodatkowy zaczepik, który przeciwdziała obracaniu się przypiętego pinsa.

Każda sztuka zapakowana w woreczek strunowy.

Ostatnio dodane

przypinka Masyw Śnieżnika wycieczka 2023przypinka XXII Rajd Szlakiem Kosynierówprzypinka Chopinalia Folk Artprzypinka Szkoła Podstawowa w Kowalowieprzypinka Artystyczny Piknik z Szymborskąprzypinka Bal Ósmoklasisty na granatowym tleprzypinka SP 13 w Tarnowskich Górach Bal Ósmych Klasprzypinka Pierwszy Festiwal Grubego Mieroszów 2023przypinka V Gminny Rajd Rowerowy Gminy Włocławekprzypinka 15-lecie zespołu Smólnikprzypinka Tulipanprzypinka Haber kwiat polnyprzypinka Słonecznikprzypinka Kwiat lnuprzypinka Jubileusz 70 lat Olimpia ZKSprzypinka Zjazd Absolwentów VI LO w Poznaniuprzypinka Koło Gospodyń Wiejskich w Bolesławiuprzypinka Bal Ósmoklasisty wyginam śmiało ciałoprzypinka Lanckorona 2023przypinka Rowerowy Rajd Seniora Strzałkowo 2023