logo
kontakt@przypinki.pl   tel. 61 825 95 80   kom. 601 757 156
Koszyk jest pusty

lub np. wz1234

Holandia to niewielki kraj pełen wielkich ludzi i wielkich idei. Aż jedna trzecia kraju znajduje się poniżej poziomu morza. Holendrzy ogromnym wysiłkiem zwiększali powierzchnię swojego kraju, wyrywając ją morzu. Amsterdam zbudowany jest na drewnianych słupach, przez co jest podobny do Wenecji. Kraj wiatraków, rowerów i tulipanów. To również ojczyzna wielkich malarzy, żeglarzy i odkrywców.

Flagi Polska-Holandia 13x26mm

Pins metalowy wz14642

przypinka Flagi Polska Holandia 13x26mm

Cena z VAT za sztukę: 6,54 zł

Oszczędzasz 

Polecamy podobne wzory:

magnes na lodowke holandia flagaplakietka flaga holandia

Pokaż kategorię: PROMO PINSY
Cennik gotowych pinsów
Nakład* Cena za 1 szt.
Więcej / mniej cen - kliknij

Nakład* to liczba identycznych produktów.

System rabatowy dla agencji reklamowych.

Pins - znaczek bity z mosiądzu, barwiony specjalnymi trwałymi lakierami.

Z tyłu - zapięcie na tzw. motylek (butterfly). Zapięcie ma karbowaną igłę, co zapobiega wypinaniu się motylka. Ma także dodatkowy zaczepik, który przeciwdziała obracaniu się przypiętego pinsa.

Zapięcie pins typ butterfly - motylek

Każda sztuka zapakowana w woreczek strunowy.

Ostatnio dodane

przypinka Jubileusz 70 lecia PZW Kolejarzprzypinka Powstanie Warszawskie Pamietamyprzypinka Chwala Bohaterom Powstania Warszawskiegoprzypinka Powstanie Warszawskie Czesc i Chwala Bohateromprzypinka Powstanie Warszawskie Chwala Bohateromprzypinka Powstanie Warszawskie stare zdjecieprzypinka Powstanie Warszawskie flaga Polskiprzypinka Szkola Podstawowa w Wierzchucinie Krolewskimprzypinka Pomnik Malego Powstanca w Warszawieprzypinka Powstanie Warszawskie Pomnikprzypinka Spotkanie na Olimpie Kolonia Zuchowaprzypinka Powstanie Warszawskie Pamietamy bialo czerwone tloprzypinka Powstanie Warszawskie Pamietamy biale tloprzypinka Polska Walczaca biale tloprzypinka Polska Walczaca i flagaprzypinka Polska Walczaca logoprzypinka Zachowaj odstep czerwonyprzypinka Zachowaj 2m odstepprzypinka Zachowaj odstep 2mprzypinka Zachowaj odstep prosze