logo
kontakt@przypinki.pl   tel. 61 825 95 80   kom. 601 757 156
Koszyk jest pusty

lub np. wz1234

Zespół ds. wypadków przy pracy

Przypinka z żabką i agrafką mm wz15419

przypinka z żabką i agrafką Zespół ds. wypadków przy pracy
Przypinka z agrafką Zespół ds. wypadków przy pracyPrzypinka magnes Zespół ds. wypadków przy pracyPrzypinka otwieracz-magnes Zespół ds. wypadków przy pracyPrzypinka klips Zespół ds. wypadków przy pracyPrzypinka z żabką Zespół ds. wypadków przy pracyTyl zabka i agrafkaPrzypinka lusterko Zespół ds. wypadków przy pracyPrzypinka kotylion Zespół ds. wypadków przy pracyPrzypinka medal Zespół ds. wypadków przy pracyPrzypinka długopis Zespół ds. wypadków przy pracy
Oszczędzasz 

Polecamy również:

przypinka Koordynator ds. pożarowychprzypinka Trzy czarne kropki na żółtym tleprzypinka Inspektor BHP
Cennik przypinek mm żabka i agrafka
Nakład* Cena za 1 szt.
Więcej / mniej cen - kliknij

Nakład* to liczba identycznych produktów.

Cennik obejmuje całkowity koszt przypinki.

Produkcja przypinek: 1-5 dni roboczych.

Od 50 przypinek - indywidualny projekt gratis.

System rabatowy dla agencji reklamowych.

Inne wykończenie za dopłatą:
Rodzaj Dopłata za 1 szt.
Dodatkowy powtarzalny napis (np. z nazwą szkoły, przedszkola, grupy czy klasy)

Pow. 50 szt. GRATIS

Personalizacja (indywidualny nadruk na każdym egzemplarzu, np. nazwisko, imię lub numer)

Przypinka z żabką i agrafką Zespół ds. wypadków przy pracy jest utrzymana w intensywnym żółtym kolorze, który kojarzy się z ostrzeżeniem i bezpieczeństwem w miejscu pracy. Na górze przypinki z żabką i agrafką znajduje się czarny symbol wykrzyknika, który dodatkowo podkreśla charakter przypinki z żabką i agrafką związany z monitorowaniem i reagowaniem na wypadki. Centralnie umieszczony napis ZESPÓŁ DS. WYPADKÓW PRZY PRACY jest zapisany pogrubioną czcionką, co zapewnia jego wyraźną widoczność na żółtym tle. Poniżej znajdują się trzy poziome linie, które mogą symbolizować miejsce na dodatkowe informacje, takie jak imię, nazwisko lub inne dane personalne. Przypinka z żabką i agrafką idealnie nadaje się dla osób odpowiedzialnych za badanie i raportowanie wypadków w pracy, np. podczas szkoleń lub inspekcji BHP.

Czy można dodać imię lub nazwisko na przypince z żabką i agrafką?

Tak, oferujemy możliwość personalizacji tekstu.

Jakie są dostępne rozmiary przypinek z żabką i agrafką?

Przypinki z żabką i agrafką okrągłe oferujemy w ośmiu rozmiarach oraz z różnymi rodzajami wykończeń (tyłów).

Na jakie okazje można użyć tej przypinki z żabką i agrafką?

Idealna na szkolenia BHP, inspekcje i działania związane z bezpieczeństwem w miejscu pracy.


Przypinka z żabką i agrafką daje użytkownikowi wybór mocowania. Pozwala zarówno na mocowanie znaczka do odzieży lub innego elementu bez konieczności nakłuwania, jak też na tradycyjne zawieszenie znaczka na agrafce.

Ostatnio dodane

przypinka 80-le SP nr 1 w Słubicachprzypinka Ogólnopolska pielgrzymka kobiet na Jasną Góręprzypinka Spotkanie po 50 latach - klasa Cprzypinka X Nowomiejski pieszy rajd integracyjnyprzypinka Dzień Działacza Kulturyprzypinka Ujanowice 2025przypinka Hobby Horse Kołacz 2025przypinka Spotkanie klasowe po 45 latach IV LO Tarnówprzypinka Lanckorona 2025przypinka Dzień Dziecka Węgliniec 2025przypinka OSP Wola Żyrakowskaprzypinka Zdrowo żyj z całych sił 2025przypinka Spotkanie klasowe TE 2025przypinka VIII Błońskie Festiwal Poloneza 2025przypinka Turniej Szachowy z okazji Millenium Koronacji Sząbruk 2025przypinka Kurlantka 2025przypinka I love Gmina Zdunyprzypinka Gmina Zdunyprzypinka Łaziki Dziembowo Gdańsk Hel 2025przypinka 1000. rocznica powstania Królestwa Polskiego Nowe Płudy