KGW Kaźmierz
Przypinka z żabką i agrafką mm wz16085

Został wykonany dla innego klienta.
Projekty archiwalne mogą być inspiracją przy zamawianiu
nowych wzorów (np. mailowo lub telefonicznie).
Nakład* | Cena za 1 szt. |
---|---|
Więcej / mniej cen - kliknij |
Nakład* to liczba identycznych produktów.
Cennik obejmuje całkowity koszt przypinki.
Produkcja przypinek: 1-5 dni roboczych.
Od 50 przypinek - indywidualny projekt gratis.
System rabatowy dla agencji reklamowych.
Rodzaj | Dopłata za 1 szt. |
---|---|
Dodatkowy powtarzalny napis (np. z nazwą szkoły, przedszkola, grupy czy klasy) | Pow. 50 szt. GRATIS |
Personalizacja (indywidualny nadruk na każdym egzemplarzu, np. nazwisko, imię lub numer) |
Przypinka z żabką i agrafką okrągła o eleganckim i minimalistycznym designie, zaprojektowana dla Koła Gospodyń Wiejskich Kazimierz. Na delikatnym, miętowym tle umieszczono białe napisy - nazwa organizacji "Koło Gospodyń Wiejskich Kazimierz" znajduje się w górnej części, natomiast centralnym elementem jest napis "Krąg Kobiet" w większym rozmiarze i klasycznej czcionce. Projekt uzupełnia subtelny motyw roślinny w postaci gałązki oraz cienkie okręgi, nadające całości harmonii i delikatności. Przypinka z żabką i agrafką symbolizuje wspólnotę, wsparcie i kobiecą solidarność, a jej estetyczny wygląd sprawia, że doskonale sprawdzi się jako element identyfikacyjny lub pamiątka z wydarzeń organizowanych przez koło. Możliwość personalizacji umożliwia dodanie daty, miejsca lub imion członkiń. Produkt dostępny w różnych rozmiarach i z różnymi rodzajami wykończeń.
Czy przypinka z żabką i agrafką jest dostępna w różnych rozmiarach?
Przypinki z żabką i agrafką okrągłe oferujemy w ośmiu rozmiarach oraz z różnymi rodzajami wykończeń (tyłów).
Czy można dodać nazwę wydarzenia?
Tak, oferujemy możliwość dodania nazw wydarzeń oraz innych elementów graficznych.
Czy produkt nadaje się na różne okazje?
Przypinka z żabką i agrafką świetnie sprawdzi się na spotkaniach, targach, piknikach oraz innych wydarzeniach organizowanych przez koło.
Przypinka z żabką i agrafką daje użytkownikowi wybór mocowania. Pozwala zarówno na mocowanie znaczka do odzieży lub innego elementu bez konieczności nakłuwania, jak też na tradycyjne zawieszenie znaczka na agrafce.