logo
kontakt@przypinki.pl   tel. 61 825 95 80   kom. 601 757 156
Koszyk jest pusty

lub np. wz1234

Ten wyjątkowy znaczek metalowy to doskonały sposób na wyrażenie swojego zaangażowania w proces demokratyczny. Przedstawia on białe serce umieszczone wewnątrz czerwonego serca, co jest nie tylko znakiem miłości i oddania, ale także symbolem aktywnego uczestnictwa w wyborach do Sejmu.
Znaczek
ma wymiary 15x13mm, co sprawia, że jest subtelny i elegancki, a jednocześnie wyraźny w przekazie. Białe serce symbolizuje czystość intencji i ideałów, które kierują wyborcami, podczas gdy otaczające je czerwone serce odzwierciedla pasję i zaangażowanie w proces demokratyczny. Zestawienie tych kolorów to nasze narodowe barwy, kojarzone na całym świecie z Polską i polskością.
To kolejny wzór z naszej bogatej kolekcji serc, może więc być również część większego zestawu przypinek, które reprezentują różne wartości i idee. To doskonały sposób na wyrażenie swojego wsparcia dla demokracji i aktywnego udziału w życiu publicznym.
Ten znaczek może być noszony podczas kampanii wyborczych, na spotkaniach politycznych lub po prostu jako wyraz swojego zaangażowania w demokratyczne procesy społeczne. To symbol, który mówi o twoim przekonaniu, że głos każdego obywatela ma znaczenie i wpływa na kształtowanie przyszłości kraju.

Serce białe w czerwonym sercu 15x13mm

Pins metalowy wz5488

pins promo Serce białe w czerwonym sercu 15x13mm

Cena z VAT za sztukę: 7,53 zł

Oszczędzasz 

Polecamy również:

przypinka Biało-czerwone serceprzypinka serce Polska w sercuprzypinka serce Polska serce orzeł w koronie na czerwonym polu z białą falą

Pokaż kategorię: Patriotyczne Inne
Cennik gotowych pinsów
Nakład* Cena za 1 szt.
Więcej / mniej cen - kliknij

Nakład* to liczba identycznych produktów.

System rabatowy dla agencji reklamowych.

Pins - znaczek bity z metalu, barwiony specjalnymi trwałymi lakierami.

Z tyłu - zapięcie na tzw. motylek (butterfly). Zapięcie ma karbowaną igłę, co zapobiega wypinaniu się motylka. Ma także dodatkowy zaczepik, który przeciwdziała obracaniu się przypiętego pinsa.

Każda sztuka zapakowana w woreczek strunowy.

Ostatnio dodane

przypinka Spotkanie 20 lat po maturze ZSR Gnieznoprzypinka 50-lecie Miasta Wojcieszówprzypinka Ale z Ciebie Bambikprzypinka Slayprzypinka Bałwan i Ruphert i Rico Klauniprzypinka Piernikowy ludzik Ruphert i Rico Klauniprzypinka Klauni Ruphert i Rico i ich mikołajkowe szaleństwaprzypinka Barbórka Godło Górniczeprzypinka Dyżurny Szkoły Szkoła Podstawowa Nr 64 w Bydgoszczyprzypinka Godło Górnicze Szczęść Bożemagnes 78x53mm Barbórka Dzień Górnika w kopalniprzypinka Szkolne Koło Wolontariatu SP im. JPII w Górze św. Małgorzatyprzypinka XVII Rajd Mikołajkowy PTTK Łęczycaprzypinka Liceum Ogólnokształcące Nr I im. mjra Henryka Sucharskiego w Kępnieprzypinka Pasowanie na przedszkolaka grupa Stokrotkiprzypinka Chór Chansonprzypinka Śląski Klub Taekwon-doprzypinka Dziedzictwo kulinarne Ziemi Nyskiej - Hajduki Nyskieprzypinka Warmia Power 2023przypinka Polowanie zarządów kół Koło Łowieckie Szarak w Kętrzynie