Spotkanie wigilijne Koło Gospodyń Wiejskich
Lusterko mm wz16022

Nakład* | Cena za 1 szt. |
---|---|
Więcej / mniej cen - kliknij |
Nakład* to liczba identycznych produktów.
Cennik obejmuje całkowity koszt przypinki.
Produkcja przypinek: 1-5 dni roboczych.
Od 50 przypinek - indywidualny projekt gratis.
System rabatowy dla agencji reklamowych.
Rodzaj | Dopłata za 1 szt. |
---|---|
Dodatkowy powtarzalny napis (np. z nazwą szkoły, przedszkola, grupy czy klasy) | Pow. 50 szt. GRATIS |
Personalizacja (indywidualny nadruk na każdym egzemplarzu, np. nazwisko, imię lub numer) |
Przypinka lusterko promuje "Spotkanie Wigilijne" w tradycyjnym i folkowym klimacie, idealna dla Koła Gospodyń Wiejskich. Grafika przedstawia piękny, świąteczny wieniec. Ozdoby wieńca to kolorowe, symetryczne motywy ludowe, takie jak wycinanki kwiatowe, intensywnie barwne wstążki oraz tradycyjne wzory nawiązujące do polskiego folkloru. Wieniec otacza tekst "Spotkanie Wigilijne" umieszczony na górze, oraz nazwa Koła Gospodyń Wiejskich na dole, co pozwala na personalizację przypinki lusterko. Kolorystyka grafiki utrzymana jest w radosnych, świątecznych barwach, łącząc czerwień, zieleń i złoto z ludowymi akcentami. Przypinka lusterko jest doskonałą pamiątką z wydarzeń wigilijnych, spotkań świątecznych i lokalnych uroczystości, celebrujących polskie tradycje.
Czy można zmodyfikować projekt?
Tak, istnieje możliwość zmiany treści napisów oraz dostosowania nazwy miejscowości czy organizacji.
Jakie są dostępne rozmiary przypinki lusterko?
Przypinki lusterko okrągłe oferujemy w ośmiu rozmiarach oraz z różnymi rodzajami wykończeń (tyłów).
Na jakie okazje nadaje się ta przypinka lusterko?
Przypinka lusterko idealnie sprawdzi się podczas spotkań Koła Gospodyń Wiejskich, lokalnych jarmarków i wydarzeń świątecznych.
Przypinka lusterko to podręczny gadżet. Jest w pełni funkcjonalnym lusterkiem, które przyda się paniom lub panom, zwłaszcza w sytuacjach, kiedy pilnie trzeba skontrolować stan swojej urody. Od strony frontowej przypomina kształtem i wyglądem tradycyjną przypinkę. Nie można jej jednak przypiąć, bo zamiast agrafki ma lusterko.