logo
kontakt@przypinki.pl   tel. 61 825 95 80   kom. 601 757 156
Koszyk jest pusty

lub np. wz1234

Buźka

Przypinka klips mm wz6

przypinka klips Buźka
Przypinka z agrafką BuźkaPrzypinka magnes BuźkaPrzypinka otwieracz-magnes BuźkaTyl klipsPrzypinka z żabką BuźkaPrzypinka z żabką i agrafką BuźkaPrzypinka lusterko BuźkaPrzypinka kotylion BuźkaPrzypinka medal BuźkaPrzypinka długopis Buźka
Oszczędzasz 

Polecamy również:

przypinka Buźkaprzypinka Buźkaprzypinka Buźka
Cennik przypinek mm klips
Nakład* Cena za 1 szt.
Więcej / mniej cen - kliknij

Nakład* to liczba identycznych produktów.

Cennik obejmuje całkowity koszt przypinki.

Produkcja przypinek: 1-5 dni roboczych.

Od 50 przypinek - indywidualny projekt gratis.

System rabatowy dla agencji reklamowych.

Inne wykończenie za dopłatą:
Rodzaj Dopłata za 1 szt.
Dodatkowy powtarzalny napis (np. z nazwą szkoły, przedszkola, grupy czy klasy)

Pow. 50 szt. GRATIS

Personalizacja (indywidualny nadruk na każdym egzemplarzu, np. nazwisko, imię lub numer)

Przypinka z klipsem w formie emotikony wyrażającej zdziwienie lub zaskoczenie. Buźka z czarnymi oczami i otwartymi ustami. Może pokazywać pozytywne lub negatywne uczucia. Przypinka z klipsem posiada bezpieczną agrafkę, za pomocą której można ją przymocować do ubrań.
Praktycznie każdy projekt okrągłej przypinki z klipsem jesteśmy w stanie wykonać w dowolnym z ośmiu oferowanych rozmiarów. Proponujemy do wyboru różne odmiany tyłów: tył z agrafką, magnesem, otwieraczem, lusterkiem i wiele innych.


Przypinka klips to rozwiązanie dla tych, którzy obawiają się ostrza agrafki. Czasami używana jest też nazwa wsuwka lub przypinka wsuwka.

Ostatnio dodane

przypinka 1000. lat polskiej państwowościprzypinka Przedszkole Kolorowe Skrzatymagnes 78x53mm Miejska Biblioteka w Sandomierzuprzypinka III Konferencja Instytut Orientalistyki UAM Dzieciomprzypinka 43. Sudecki Rajd Prawnikówprzypinka Zamek Czocha i Jaworprzypinka Matura XV LO im. prof. Wiktora Degi w Poznaniuprzypinka Święto 3 maja Cieszanów 2025przypinka 11 listopada Pamiętamyprzypinka Matura 2025 II LO w Gryfinieprzypinka Spotkanie klasowe w Borku Wlkp.magnes 90x65mm Koło Gospodyń Wiejskich w Mieleszynieprzypinka 50 rocznica ślubu Teresy i Władysławaprzypinka V Spotkanie Kresowian i Wołyniakówprzypinka Rajd śladami Ignacego Łukasiewicza 2025 w Pagorzynieprzypinka Spotkanie 30 lat po maturze Liceum Zawodoweprzypinka Zjazd maturalny I LO Bochniaprzypinka Bal Ósmoklasisty 2025 SP 55 Szczecinprzypinka Klub seniora Wesoło Razemprzypinka Jura Krakowsko-Częstochowska