Nakład* | Cena za 1 szt. |
---|---|
Więcej / mniej cen - kliknij |
Nakład* to liczba identycznych produktów.
Cennik obejmuje całkowity koszt przypinki.
Produkcja przypinek: 1-5 dni roboczych.
Od 50 przypinek - indywidualny projekt gratis.
System rabatowy dla agencji reklamowych.
Rodzaj | Dopłata za 1 szt. |
---|---|
Dodatkowy powtarzalny napis (np. z nazwą szkoły, przedszkola, grupy czy klasy) | Pow. 50 szt. GRATIS |
Personalizacja (indywidualny nadruk na każdym egzemplarzu, np. nazwisko, imię lub numer) |
Przypinka długopis "Starościna Dożynek" w wzór łowicki to wyjątkowy element, który nawiązuje do tradycji i kultury regionu. Na przypince długopis znajduje się folkowy wzór łowicki, charakteryzujący się kolorowymi motywami kwiatowymi i geometrycznymi wzorami. Ten wzór jest charakterystyczny dla regionu łowickiego i symbolizuje jego unikalną tożsamość kulturową. W centralnym punkcie przypinki długopis znajduje się napis "Starościna Dożynek", który jest wyróżniony kolorystycznie, aby podkreślić znaczenie tej funkcji podczas obchodów dożynek. Ta przypinka długopis jest doskonałym sposobem na uhonorowanie roli starościny dożynek i jednocześnie podkreślenie lokalnych tradycji i dziedzictwa kulturowego regionu łowickiego. To wyjątkowy element, który może być dumnie noszony przez starościnę podczas uroczystości dożynkowych.
Długopisy oferujemy w dwóch kolorach: czerwonym, błękitnym i jasnozielonym. Wybrany kolor prosimy przesłać w Uwagach do zamówienia lub przekazać nam w odrębnym mailu albo telefonicznie.
Przypinka o średnicy 25mm z nadrukowaną grafiką jest trwale przymocowana do długopisu. Długopis jest wyposażony we wkład koloru czarnego.