logo
kontakt@przypinki.pl   tel. 61 825 95 80   kom. 601 757 156
Koszyk jest pusty

lub np. wz1234

Przedszkolak na medal grupa żabki

Długopis mm wz12267

przypinka długopis Przedszkolak na medal grupa żabki
Przypinka z agrafką Przedszkolak na medal grupa żabkiPrzypinka magnes Przedszkolak na medal grupa żabkiPrzypinka otwieracz-magnes Przedszkolak na medal grupa żabkiPrzypinka klips Przedszkolak na medal grupa żabkiPrzypinka z żabką Przedszkolak na medal grupa żabkiPrzypinka z żabką i agrafką Przedszkolak na medal grupa żabkiPrzypinka lusterko Przedszkolak na medal grupa żabkiPrzypinka kotylion Przedszkolak na medal grupa żabkiPrzypinka medal Przedszkolak na medal grupa żabkiTyl dlugopis
Oszczędzasz 

Polecamy również:

przypinka Przedszkolak na medalprzypinka Przedszkolak na medal grupa kotkiprzypinka Przedszkole nr 24 w Poznaniu

Pokaż kategorię: Przedszkola
Cennik długopisów mm
Nakład* Cena za 1 szt.
Więcej / mniej cen - kliknij

Nakład* to liczba identycznych produktów.

Cennik obejmuje całkowity koszt przypinki.

Produkcja przypinek: 1-5 dni roboczych.

Od 50 przypinek - indywidualny projekt gratis.

System rabatowy dla agencji reklamowych.

Inne wykończenie za dopłatą:
Rodzaj Dopłata za 1 szt.
Dodatkowy powtarzalny napis (np. z nazwą szkoły, przedszkola, grupy czy klasy)

Pow. 50 szt. GRATIS

Personalizacja (indywidualny nadruk na każdym egzemplarzu, np. nazwisko, imię lub numer)

Przedszkolak na medal z uśmiechniętą żabką. Żabka na przypince długopis ma wielkie wesołe oczy. Pewnie tak samo spojrzy na nas zaskoczony przedszkolak. Penie nie spodziewał się nagrody. A teraz bardzo się z niego cieszy. W domu nasłucha się gratulacji. Od mamy, od taty i od babci i dziadka.


Długopisy oferujemy w dwóch kolorach: czerwonym i jasnozielonym. Wybrany kolor prosimy przesłać w Uwagach do zamówienia lub przekazać nam w odrębnym mailu albo telefonicznie.
Przypinka
o średnicy 25mm z nadrukowaną grafiką jest trwale przymocowana do długopisu. Długopis jest wyposażony we wkład koloru niebieskiego.

Ostatnio dodane

przypinka Szkoła Podstawowa w Manasterzuprzypinka Matura Nie bądź dzięciołemprzypinka Klasa 3Cprzypinka Koniec 4 klasyprzypinka Klasa 2Cprzypinka Klasa 1Cprzypinka Klasa 3Bprzypinka Klasa 2Bprzypinka Klasa 1Bprzypinka Klasa 3Aprzypinka Klasa 2Aprzypinka Klasa 1Aprzypinka 50 lat po maturze Technikum Chemiczne Inowrocławprzypinka Absolwent SP 128 w Warszawieprzypinka 35 lat KWK Staszicprzypinka Niedźwiedź Wojtekprzypinka Szlakami z Markiem przez Błędne Skałyprzypinka Miasteczko Rowerowe Książenice 2024przypinka Koło Gospodyń Wiejskich w Nienadówcedyplom Dyplom za wzorową postawę Baby English