logo
kontakt@przypinki.pl   tel. 61 825 95 80   kom. 601 757 156
Koszyk jest pusty

lub np. wz1234

Dzielny strażak dziewczynka

Długopis mm wz9635

przypinka długopis Dzielny strażak dziewczynka
Przypinka z agrafką Dzielny strażak dziewczynkaPrzypinka magnes Dzielny strażak dziewczynkaPrzypinka otwieracz-magnes Dzielny strażak dziewczynkaPrzypinka klips Dzielny strażak dziewczynkaPrzypinka z żabką Dzielny strażak dziewczynkaPrzypinka z żabką i agrafką Dzielny strażak dziewczynkaPrzypinka lusterko Dzielny strażak dziewczynkaPrzypinka kotylion Dzielny strażak dziewczynkaPrzypinka medal Dzielny strażak dziewczynkaTyl dlugopis
Oszczędzasz 

Polecamy również:

przypinka Odznaka Małego Strażakaprzypinka Odznaka na Dzień Strażaka 4 majaprzypinka Strażak

Pokaż kategorię: Dzień Strażaka
Cennik długopisów mm
Nakład* Cena za 1 szt.
Więcej / mniej cen - kliknij

Nakład* to liczba identycznych produktów.

Cennik obejmuje całkowity koszt przypinki.

Produkcja przypinek: 1-5 dni roboczych.

Od 50 przypinek - indywidualny projekt gratis.

System rabatowy dla agencji reklamowych.

Inne wykończenie za dopłatą:
Rodzaj Dopłata za 1 szt.
Dodatkowy powtarzalny napis (np. z nazwą szkoły, przedszkola, grupy czy klasy)

Pow. 50 szt. GRATIS

Personalizacja (indywidualny nadruk na każdym egzemplarzu, np. nazwisko, imię lub numer)

Przypinka długopis ma białe tło, co nadaje jej czystości i klarowności. Na środku przypinki długopis znajduje się rysunek uśmiechniętej dziewczynki ubranej w klasyczny strój strażaka. Na jej twarzy maluje się duma z pełnionej roli.
Wokół rysunku dziewczynki umieszczona jest czerwona obwódka, symbolizująca energię i odwagę. Na czerwonej obwódce znajdują się napisy: "Dzielny strażak" oraz "Ochotnicza Straż Pożarna w Twojej miejscowości", z miejscem na wpisanie konkretnej nazwy Państwa OSP.
Taka przypinka długopis będzie nie tylko urocza ozdobą, ale także świetnym prezentem dla małego strażaka, podkreślającym jego odwagę i zaangażowanie.


Długopisy oferujemy w dwóch kolorach: czerwonym i jasnozielonym. Wybrany kolor prosimy przesłać w Uwagach do zamówienia lub przekazać nam w odrębnym mailu albo telefonicznie.
Przypinka
o średnicy 25mm z nadrukowaną grafiką jest trwale przymocowana do długopisu. Długopis jest wyposażony we wkład koloru niebieskiego.

Ostatnio dodane

przypinka Szkoła Podstawowa w Manasterzuprzypinka Matura Nie bądź dzięciołemprzypinka Klasa 3Cprzypinka Koniec 4 klasyprzypinka Klasa 2Cprzypinka Klasa 1Cprzypinka Klasa 3Bprzypinka Klasa 2Bprzypinka Klasa 1Bprzypinka Klasa 3Aprzypinka Klasa 2Aprzypinka Klasa 1Aprzypinka 50 lat po maturze Technikum Chemiczne Inowrocławprzypinka Absolwent SP 128 w Warszawieprzypinka 35 lat KWK Staszicprzypinka Niedźwiedź Wojtekprzypinka Szlakami z Markiem przez Błędne Skałyprzypinka Miasteczko Rowerowe Książenice 2024przypinka Koło Gospodyń Wiejskich w Nienadówcedyplom Dyplom za wzorową postawę Baby English