Nakład* | Cena za 1 szt. |
---|---|
Więcej / mniej cen - kliknij |
Nakład* to liczba identycznych produktów.
Cennik obejmuje całkowity koszt przypinki.
Produkcja przypinek: 1-5 dni roboczych.
Od 50 przypinek - indywidualny projekt gratis.
System rabatowy dla agencji reklamowych.
Rodzaj | Dopłata za 1 szt. |
---|---|
Dodatkowy powtarzalny napis (np. z nazwą szkoły, przedszkola, grupy czy klasy) | Pow. 50 szt. GRATIS |
Personalizacja (indywidualny nadruk na każdym egzemplarzu, np. nazwisko, imię lub numer) |
Projekt przypinki długopis na Dzień Górnika. Na białym tle umieszczony został obrazek w formie logotypu. Na nim znajduje się graficzna postać górnika patrzącego w górę, z kilofem w ręku. Postać wystaje z tarczy. Nad tarczą napis: Dzień Górnika, a na dole plakietki długopis data święta 4 grudnia.
Wykonujemy zarówno przypinki długopis z katalogu naszego sklepu, jak również z projektów nadesłanych przez Klienta lub zaprojektowanych przez nas specjalnie na życzenie Klienta.
Długopisy oferujemy w dwóch kolorach: czerwonym, błękitnym i jasnozielonym. Wybrany kolor prosimy przesłać w Uwagach do zamówienia lub przekazać nam w odrębnym mailu albo telefonicznie.
Przypinka o średnicy 25mm z nadrukowaną grafiką jest trwale przymocowana do długopisu. Długopis jest wyposażony we wkład koloru czarnego.